‘Giresun Üniversitesi’

Giresun üniversitesi yatay geçiş 2014 bahar

Giresun üniversitesi için de merkezi puanla yatay geçiş için başvuru tarihleri belli oldu. 3 şubat ile 4 mart 2014 tarihleri arasında başvuru yapabilirsiniz. Başvuru dilekçesi, ösys sonuç belgesi ve transkript isteniyor. Başvuru sonuçları ise 10 mart 2014’te duyurulacak.

Geçen seneki sonuçlara bakabilirsiniz, Ayrıca tercih yapmadan evvel giresun özel yurtlar adresini gezmekte fayda var.

Giresun üniversitesi yatay geçiş 2013 güz

Giresun üniversitesi 15 ile 19 temmuz arasında başvuru alacak olup 26 temmuz 2013 tarihinde de sonuçları ilan edecek. Posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz.
Cuma günü sonuçlar açıklandı: Lisans, Eğitim Fakültesi, Önlisans, Tıp Fakültesi için tıklayınız!

Yatay Geçiş yaparsanız eğer not ortalamanız sıfırlanmakla birlikte açıköğretim öğrencileri de 80/100 ortalama ve üzeri ile başvuru yapabiliyorlar.

Gerekli belgeler; Başvuru formu, transkript, disiplin cezası almadıklarına dair belge, onaylı ders içerikleri. Kontenjanlar için ilanın en altındaki dosyalardan kendi bölümünüze uygun olanı indirin.

Ayrıca tercih yapmadan evvel giresun özel yurtlar adresini gezmekte fayda var. Geçtiğimiz yılki sonuçlara ayrıca bakabilirsiniz ancak bir kısmında ortalamayı yayınlamamışlar.

Giresun üniversitesi yatay geçiş 2012 güz

Giresun üniversitesi başvuru tarihleri olarak en kısa sürecek üniversitelerimizden birisi. 13 ile 15 ağustos 2012 tarihleri arasında başvuracak olan üniversitemiz ortalama olarak 60/100 isteniyor, 4’lük sistemde belirtilmemiş. Disiplin cezası almamış olması da gerekiyor.

Geçiş yaptığınızda not ortalamanız sıfırlanmakla birlikte açıköğretim öğrencileri de 80/100 ortalama ve üzeri ile başvuru yapabiliyorlar. Sonuçlar 22 ağustos günü açıklanıp, aynı günle birlikte kayıtlar başlamış olup 24’ünde son bulacak. Sonuçlar açıklandı! Eğitim, Fen edebiyat,

Gerekli belgeler; Başvuru formu, transkript, disiplin cezası almadıklarına dair belge, onaylı ders içerikleri. Kontenjanlar için tıklayınız!

Ayrıca tercih yapmadan evvel www.ozelyurt.com/giresun adresini gezmekte fayda var.