‘Afyon Kocatepe Üniversitesi’

Afyon Kocatepe üniversitesi yatay geçiş 2014 bahar

Merkezi puan ile yatay geçiş yapmak isteyenler için son başvuru tarihi 31 ocak 2014. İstenilen belgeler ise ösys çıktısı, dilekçe, kayıtlı olduğunuz üniversiteden alınacak öğrenci belgesi.

Uygulama için nasıl kurallar geçerli olduğuna buradan bakabilirsiniz. Puanınızın yetip yetmediğine de taban puanları sayfasından göz atabilirsiniz.

Afyon Kocatepe üniversitesi yatay geçiş 2013 güz

Afyon Kocatepe üniversitesi henüz tarihleri yayınlamamış olsa dahi kurum içi yatay geçişler için 2013-2014 dönemi kontenjanlarını ve kısmi olarak da şartlarını yayınladı. Sonuçlar açıklandı: Eğitim, Fen edebiyat, İibf, Mühendislik, Tıp, Veterinerlik, MTOK,

Yatay geçiş yapacaklar için zaten klasik belgeleri (dilekçe, transkript, Ösym sınav sonuç belgesi vb.) de ayrıca listelemiş. Posta ile başvuruyu muhtemelen kabul edecek ancak özellikle gecikmelerde mesuliyet almadıklarını da yazmışlar.

işletmeden iktisata yatay geçiş yapılabilir mi diye soran arkadaşlara ayrıca lisans kontenjanları sayfasında TM 1 ile yerleşmiş öğrenci kabülümüzdür demiş.

Gerek tarihler, gerekse kurum dışı yatay geçiş kontenjanları belli olduğunda yazıyı güncelleyeceğiz! Ayrıca başvuru yapmadan da üniversiteye yakın olan yurtları afyon özel yurtlar sayfanızdan ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.